İkizler Erkeğini Anlamak

ERKEKLERİ ANLAMANIN YOLLARI BÖLÜM IV

Ne yapmayacaktık bir hatırlayalım; bir erkeğe burcunu sorup, “Aaa senin burcun şöyledir böyledir” demeyecektik. Buna göre davranmaya çalışacağınızı anlar ve her şey ters teper. Bir kalıba sokulmayı asla istemezler ve tüm erkekler planlı konuşan değil içinden geldiği gibi doğal konuştuğunu düşündüklerinden hoşlanır.

EYVAH EYVAH İKİZLERE GELDİK!

Neden böyle dedim biliyor musunuz? Beş dakika önce gülerken beş dakika sonra ağlayabilir. Bir anda parlayıp sinirlenirken beş dakika sonra gelip gönlünüzü alabilir. Sanki karşınızda iki kişi varmış gibi…

En çocuksu erkeklerdendir. Yüzeysel konuşabilir, alışın. Ama unutmayın çok zekidirler. Ona sevgi ve hoşgörü ile yaklaşın. Sakın bozmayın, anında kaybedersiniz.

Eğer her şeyi ile sizin olmasını istiyorsanız hiç uğraşmayın.

Telefon ve internet üzerinden sosyal iletişimi çok sever ve bağlıdır. Telefonunuzu yanınızdan ayırmayın.

Onu sürekli dinlemeye hazır olun. Sadece dinlemekle kalmayın anlamaya çalışın.

Aynı anda iki farklı kişi tepkileri ve davranışlarında bulunabilir. Ama kalbinde kötülük yoktur. Dedik ya çocuksudur.

Doğaya açılmak, seyahat etmek onun her an yapabileceği bir şeydir. Sizin de sırt çantanızın hazır olması gerekir. Hatta siz seyahat planlayın ona sürpriz yapın. Ama bu seyahatler macera dolu olsun.

Diğer burç erkeklerinin aksine değişiklikleri o kadar çok sever ki, sizin devamlı farklı farklı giyinmenizi, tarzınızı ve saç renginizi, saç modelinizi değiştirmenize bayılır.

Mutluluk için beyaz yalanlar ile sizi oyalayabilir ama her zaman sonunda gerçeği söyler. Dikkatli olun :)

Zorr zor, işiniz zor :)