Oğlak Burcu İçin Moda

Bu yıl sizin ana renginiz yeşil. Yeşilin bir tonu mutlaka kıyafetinizde olmalı. Ben Ördekbaşı yeşil ve çok uçuk, pastel yeşil tonlarını tavsiye ediyorum. Bu yıl size tüm kapıları açacak taş ise onix. En kısa zamanda onix taşlı bir takı edinin ve Sakın üzerinizden çıkarmayın. Bu yazdıklarıma dikkat ederseniz, aşağıda yazacaklarımı adeta garanti altına almış olacaksınız :)

Bu yıl Oğlak burcunun yılı gibi gözüküyor. Ulaşmak istediğin tüm hedeflere ulaşacaksın ve her şey çok keyifli olacak.

Doğru yorumlanmış yatırımlar, büyük kazançları beraberinde getirmeye hazır. Sadece maddi olarak güçlenmeyi daima en iyi hedefin olarak gör. Yılın ilk çeyreği geçince adımlarınızı daha ince hesaplar yaparak atmak başarıyı garantileyecek. Yılın ikinci yarısında başkalarının karalarından çok kendi sesinizi dinlemelisiniz.

Yinede bu yılın getirdiği dengeli parasal durumu fazla zorlamayın. İş hayatı konusunda hedefiniz neresi ise orada olacaksınız. Sadece biraz gayret yeter.

Aşk hayatınız bu yıl pırıl pırıl. Geleceği olan uzun süreli ilişkiler kuvvetle muhtemel. Arkadaş çevreniz size çok yardımcı olacak. Özgürlük endişesi ile sakın uzun süreli ilişkilerden kaçmayın, yoksa pişman olabilirsiniz. Hatta bir evlilik sizin için sürpriz olmamalı. Peki, evli oğlaklar ne olacak. Tabi ki bir kez daha aşkınızı tazeleyeceksiniz. Bir uyarı; 2016 nın ikinci yarısında eski sevgili ile karşılaşabilirsiniz. İşi sakın sürüncemede bırakmayın. Evet “o” diyin birleşin veya “hayır” diyin ayrılın.

Benden tavsiye, bu yıl ailenizi sakın ikinci plana atmayın.

Hafif spor yapmaya devam edin veya başlayın. Bu yılı sağlık sorunları ile karşılaşmadan bitirmek için şart.

Herşey bir önceki yıldan daha güzel olacak. Daha ne olsun :)

PAYLAŞ
Sonraki YazıErkekler Neden Takı Takmalı