Haftalık Burç Yorumları (11 Şubat – 17 Şubat 2019)

Koç Burcu

Köklü değişikliklerin sizi beklediği bir haftaya giriyor olabilirsiniz. Hayatınızda ki sınırları kaldır içinizdeki sesin peşinden giderseniz size doğru yolu gösteriyor olabilir. Bu hafta sonuna doğru süprizler size bekliyor olabilir, hazırlıklı olun.Medidasyon için uygun bir zaman olabilir. 

Boğa Burcu

Hafta başında duygularınıza odaklanmak, size huzur verebilir. Etrafınıza karşı duyarlılığınızın arttığı bir döneme giriyor olabilirsiniz. İş hayatınızda ve ikili ilişkilerde duygusallığınızı unutup mantığınız ile düşünürseniz daha doğru kararlar verebilirsiniz. Haftasonu boğa burcu için romantizim kapıları açılıyor olabilir, fırsatları değerlendirin. 

İkizler Burcu

Bu hafta sizin için keyifli geçecek gibi gözüküyor. Keyifli günlerin ardından işleriniz için hedefe odaklı daha emin adımlar atabilirsiniz. 

Kendinize olan güveniniz aşk hayatınızada yansıyabilir ışık saçtığınız bir zaman dönemindesiniz. 

Yengeç Burcu

Bu hafta sezgilerinize güvenin, iç güdülerinizin kuvvetli olduğu bir döneme giriyorsunuz. İkili ilişkilerinizi daha derin boyutlara taşıyabilirseniz huzur bulabilirsiniz. 

Aslan Burcu

Hafta sizin için yeniliklere açılan bir kapı gibi, iş alanında ve ikili ilişkilerde aslanlar için taze başlangıçlar olabilir. Aklınızda var olan bir proje varsa start amlanın tam zamanı. Hem duygusal hem de finansal olarak kendinizi güçlü hissettiğiniz bir döneme giriyor olabilirsiniz. 

Başak Burcu

Duygularınızda inişler çıkışlar yaşayacağınız bir döneme giriyor olabilirsiniz. İkili ilişkilerde duyarlı olmaya çalışmalısınız, yeni ilişkilere açık bir hafta olabilir. Haftasonu bolca sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. 

Terazi Burcu

Ani kararlar vermekten çekindiğinizden bazı sorumluluklarınızdan kaçıyor olabilirsiniz. Zorunluluklardan uzaklaşmak yerine iki kere düşünüp karar vermek size daha çok fayda sağlayabilir. Haftasonuna kadar zihninizi berrak hale getirebilirseniz dostlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Akrep Burcu

Acele işe şeytan karışır’ sözünü hatırlamanız gereken bir haftaya giriyorsunuz. Karar vermeden once iki kere düşünürseniz hata payınız azalacaktır. Hafta sonu size özel süprizler getiriyor olabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun zaman dilimindesiniz Hematit sizin taşınız yanınızda taşımanız faydalı olabilir. 

Yay Burcu

Ruhunuza hitap eden yeni bir haftaya giriyorsunuz. Rutin hayatınıza renk katacak yeni başlangıçlar olabilir , yeni bir aşk hayatına adım atabilirsiniz.Birlikteliğiniz varsa yepyeni heycanlara gebe bir zaman keyfini çıkarabilirsiniz. 

Oğlak Burcu

Bu hafta duygularınızda netleşme olabilir, uzun zamandır bocaladığınız konularda karara varabilirsiniz. İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir döneme giriyorsunuz karar vermekten çekinmezseniz doğru sonuçlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerde yeni başlangıçlar görülebilir, yeşil renk cazibenizi artırmanıza yardımcı olabilir. 

Kova Burcu

Kendiniz tam anlamı ile güçlü hissedebileceğiniz bir haftaya giriyor olabilirsiniz. Öz güveniniz güçlü bir enerji yaydığından arzu ettiğiniz konularda hedefe varmak için adım atmanın tam zamanı olabilir. İçgüdülerinizin gücü ile doğru adımlar atabilirsiniz. 

Balık Burcu

Hem duygusal hem de spiritüal anlamda hislerinizin yoğun olduğu bir döneme giriyor olabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanları çok daha iyi değerlendirebilir doğru kararlar verebilirsiniz. Yeni ilişkilere başlamak için zamanlamanız doğru olabilir.