Haftalık Burç Yorumları (25 Şubat – 3 Mart 2019)

Koç Burcu

Stressiz bir hafta sizi bekliyor. Tüm sıkıntıları ve gerginliği bir kenara bırakıp içinizdeki güzellikle baharı karşılayabilirsiniz. Sevdiklerinizle enerjidolu ortamlarda bulunabilir ve ruhsal olarak biraz daha gelişebilirsiniz.

Boğa Burcu

Özgüveniniz yüksek olduğu bir hafta olacak ve yeni işler deneyebilirsiniz. Cinsel hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir ve partnerinizle tutkulu bir hafta geçirebilirsiniz. Haftasonu yaklaşırken biraz parasal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Paranızı bu aralar dikkatli haracamanızda fayda var.

İkizler Burcu

Bu hafta duygularınızın etkisinde kalabilir ısrarcı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Bu tamamen evrensel enerjinin duygularınız üzerinde bıraktığı geçici bir gerginlik. Sık sık meditasyonyaparak rahatlayabilirsiniz.Hayatınız da sizin için önemli olan biriyle tartışmaya girebilirsiniz. Dikkat edin lütfen.

Yengeç Burcu

Cesaret ve özgüven konularında gelişmeler yaşayabillir ve içinizdeki enerjiyi spor, yoga, pilates dışarı yaparak bırakabilirsiniz. Yeni şeyler kapınızı çalabilir olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk konusunda da evren sizinle işbirliği içerisinde.

Aslan Burcu

Aşk ve cinsel hayatınızda yeni heyecanlar yakalayabileceğiniz bir hafta olabilir. Yeni gelişmeler yaşayabilir ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz. Bu kadar olumlu enerjiyle desteklenirken ruhunuzu ve bedeninizi bahara hazırlayabilirsiniz.

Başak Burcu

İçinizdeki gücü fark edebilir ve daha fazla ortaya çıkartabilirsiniz. Bu gücün etkisiyle hayatınızdaki önemli kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Evrenle uyumiçerisinde olduğunuz bir hafta olacak.

Terazi Burcu

Parasal olarak stresli bir hafta geçirebilirsiniz. Diğer yandan çevrenizle iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sabırsız tavrınız gerginliğe sebep olabilir. Sakinliğinizi ve enerjinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Akrep Burcu

Yeniliklerin olduğu bir hafta olabilir. Dış görünüşünüzü ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Bu haftaki değişiklik size pozitif bir enerji verebilir.Uzun zamandır sizi rahatsız eden düşünceleri olumlu enerjinizle çözebilirsiniz. Kendinize güvenin.

Yay Burcu

Aşk ve finansal konularında olumlu şeyler yaşayacağınız bir hafta olabilir. İçinizdeki duygusal yoğunluk ilşkilerinize olumlu etki ederek gelişmesini sağlayabilir. Israrcı bir yapınız olabilir, çevrenizle olumlu iletişime geçerek daha sağlıklı ortamlar kurabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Sınırlanırını zorlayacak kararlar ve işler yapacağınız bir hafta olabilir. Bu nedenle kendinize özengöstermeli ve ruhsal olarak rahatlamış olmalısınız. Evren sizinle birlikte.

Kova Burcu

Bu hafta mutluluk duyguları tarafından yönetilebilirsiniz. Uyumlu ve mutlu ortamlar sizi çağıracak. Bu haftanın pozitifliğinin tadını çıkarın.Yeni ilişkileriniz için geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. İnsanlara, doğaya yani evrene karşı daha hassas olacağınız bir hafta olabilir.

Balık Burcu

Hayatın tehlikeli tarafı sizi daha tutkulu olmanızı sağlayacak. Bu durum size yeni iş fırsatları getirebilir. Çevrenizde bir yıldızgibi parlayabilirsiniz.