Haftalık Burç Yorumları (28 Ocak – 3 Şubat 2019)

Koç Burcu

Bu günlerde yaratıcılık yönünüz güçlenebilir, sanatsal alanda yeteneklerinizi ön planda tutacağınız bir hafta olabilir. Yazılı veya sözlü iletişimde daha aktif olabileceğiniz bir hafta.Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor olacak bu iş temposunda planlı çalışmak size kolaylık sağlayacaktır.

Küçük süprizlerle karşılaşabilir, partnerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu

Sizin için manevi olarak rahatlayıp huzura kavuşacağınız bir hafta olabilir. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. İçe dönük olacağınız bir hafta olacak. Duygusal hareket edeceğiniz bir hafta olduğu için hafta sonuna kadar önemli kararlar almaktan kaçının.

İkizler Burcu

Pozitif bir hafta sizi bekliyor. Sosyalleşebileceğiniz, planlarınızı hayata geçireceğiniz bir hafta olabilir.

Yengeç Burcu

Uyum ve denge bu hafta sizinle olacak. Yeni ortamlar, arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Uzun zamandır hayatınıza dair planladığınız düzeni bu hafta sağlayabilirsiniz.

 Aslan Burcu

Bu hafta maalesef negatif enerji üzerinizde olacak. İkili ilişkilerinizde biraz daha özenli olmanız gerekecek. Yanlış anlaşılabilirsiniz. İstekleriniz konusunda kararsızlık yaşayabileceğiniz bir hafta. Nefes meditasyonu yapabilirsiniz.

 Başak Burcu

Hafta başından itibaren popülerliğinizin arttığını fark edip yeni ilişkiler kuracağınız bir döneme girebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacak ve geleceğe dair yeni kararlar alabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta yapmak istedikleriniz ve planlarınızı hayata geçirebileceğiniz bir hafta olabilir. Sağlıklı kararlar alabilirsiniz. Romantizm, yeni hobiler, seyahatler ön planda olacak.

Akrep Burcu

Yoğun bir hafta sizi bekliyor. Çalışma temposu ve yoğun duygu akışı sizi yorgun hissettirebilir. Önemli kararlar almamanız gereken bir hafta olacak. Bu hafta meditasyon ve doğal taşların enerjisiyle kendinizi besleyebilirsiniz.

Yay Burcu

Yarım bıraktığınız, tamamlayamadığınız işleri bu hafta sonuçlandırabilirsiniz. Sizin için başarı dolu bir hafta olabilir.

Yeni kararlar alabileceğiniz bir hafta olacak. Geleceğe dair sevdiklerinizden destek isteyebilir ve kendinizi yoğunlaştırabilirsiniz. 

Oğlak Burcu

İlişkisel veya kişisel sorunlarınızı çözebilir ortak bir uyum sağlayabilirsiniz. Gerçekçi ve aynı zamanda pozitif bakış açılarınız bazı şeyleri daha net görmenizi sağlayabilir.

Kova Burcu

Sık sık meditasyon yapmanız gereken bir hafta olabilir. Yoğun bir çalışma ve araştırma temposu sizi bekliyor. Geleceğe dair sabit kararlar alabilirsiniz.

Balık Burcu

Bu hafta huzuru yakalayabileceğiniz bir hafta olacak. İkili ilişkileriniz nefes almaya başlayacak. Yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.