Haftalık Burç Yorumları (4 Şubat-10 Şubat 2019)

Haftalık Burç Yorumları (4 Şubat-10 Şubat 2019)

Koç Burcu

Yeniay’ın etkisiyle yaratıcılığınızın enerjisini ön plana çıkarabilirsiniz. Çevrenizle dengeli bir iletişim kurabileceğiniz bir hafta olacak. Çekiciliğiniz ve cesaretiniz bu hafta ikili ilişkilerinizde boy gösterecek.

Boğa Burcu

Bu haftanın tüm olumlamaları sizinle olacak iyi şans,mutluluk ve cömertlik. Haftaya enerjik ve güçlü başlıyor olacaksınız. Sizin için ortak işler ve geleceğe dair planlamalar yapmanın en iyi zamanı bu hafta. Yoğun bir haftanın ardından haftasonu kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu

Yeniay size sakinlik ve uyum getirecek. Hedefleriniz ve yapmak istedikleriniz birçok şey çok rahat bir şekilde gerçekleşecek. Dilek kapılarınız açık olabilir. Aklınızdan ve kalbinizden geçenlere dikkat edin. Enerjiniz evrenin enerjisiyle birleşerek yaratıcılığınız ön plana çıkabilir.

Yengeç Burcu

Romantizm ve aşk dolu bir hafta sizi bekliyor. Yeni projeler ve işlerde başarı yakalayabilirsiniz. Enerjik fikirler üretmek için ideal bir zaman içerisindesiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta bazı çelişkili durumlarla karşılaşabilir verecek olduğunuz kararlarda dostlarınızdan öneriler alabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatı yakalayabilir yeni dostluklar kurabilirsiniz. Sizin için yeniliklerle dolu bir hafta olacak.

Başak Burcu

Sık sık meditasyon yapacak olduğunuz bir hafta olabilir. Yeniay’ın değişken enerjisi uyum ve denge konusunda size bazı zorluklar yaşatabilir. Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek ya da yeni tanışmalara ve keşiflere açık olun!

Terazi Burcu

Bu hafta evrenle uyumlu hareket edeceğiniz bir hafta olacak. Manevi ve ruhsal yönünüz enerjinizi yükselterek çevrenizle iletişiminizi güçlendirebilir. Olumlu mantralarla aşk enerjisini hayatınıza çağırabilir ve aşkı ön plana taşıyabilirsiniz.

Akrep Burcu

Sizin için gergin ve stresli bir hafta olabilir. Yoga ve meditasyon yaparak bedeninizdeki negatif enerjileri akıtabilirsiniz. Bu hafta yıldızlarınızda sevgi ve dostluk duyguları bir arada görünüyor. Güzel organizasyonlarla sosyalleşebileceğiniz bir hafta olacak.

Yay Burcu

Bu hafta sizi heyecanlandıracak yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Spiritüel güç ve duygu yoğunluğu bu hafta sizi manevi yönden etkiliyor olacak. Hafta sonuna doğru zihinsel olarak yüksek derecede enerjik hissdebilirsiniz. Aşk ve sevgi konularında yıldızlar sizden yana.

Oğlak Burcu

Cinsiyetinizi tüm tatminliğiyle yaşayacak olduğunuz bir hafta. Çekici ve cezbedici yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Bu hafta VENÜS sizinle birlikte.

Kova Burcu

Yenilik ve yeni başlangıçlar için çok uygun bir hafta sizi bekliyor olabilir. Pozitif duygularınızla birlikte hayallerinize ulaşmak için kendinizden emin kararlar alabilirsiniz.

Balık Burcu

Aşk hayatınızın etkisinde olacağınız bir hafta olabilir. Partnerizinizle sorunlarınızı konuşabileceğiniz olumlu fırsatlar yakalayabilirsiniz. Parasal ve aşk konularında yeni fırsatlar sizi bekliyor.